Vdýchnite svojim webom život!

Obchod napreduje a ľudia dokážu efektívne ponúkať svoje produkty na internete. Je preto nesmierne dôležité, aby boli webové stránky efektívne, prehľadné a funkčné, no pritom zaujímavé. 

 
Nudná webová stránka môže mať negatívny vplyv na úspech vašej spoločnosti. Podľa spoločnosti BrightLocal.com až 66% spotrebiteľov verí, že dôveryhodné spoločnosti majú dobrú webovú stránku a majú väčšiu šancu dôverovať a obchodovať s predajcami, ktorí majú kvalitné webové stránky. Ako poukazuje tento prieskum, vaša aktivita na webe je priamo odrazom vašej dôveryhodnosti.

 

Čo sa však stane, ak je vaša webová stránka nekvalitne spracovaná?

 

  • Zlý web pošle vašich potencionálnych zákazníkov priamo do náruče konkurencii. Ak vaši zákazníci nenájdu na webe rýchlu možnosť, ako vás kontaktovať, môžete si byť istý, že budú hľadať inú spoločnosť.

  • Vaše webové stránky musia byť informatívne, relevantné a dôveryhodné, aby sa zobrazili na prvej alebo druhej strane výsledkov vyhľadávania Google, keď potenciálni zákazníci spúšťajú súvisiace dopyty. Ak vaša webová lokalita nemá dostatok kvalitného obsahu spárovaného s preferovanou doménou a inými dôležitými faktormi, potenciálni zákazníci ju nikdy nemusia vidieť.

  • Ak sú správy, články či informácie na vaše stránke neaktuálne, kupujúci predpokladá, že vašej spoločnosti chýba inovácia a rast. Ak váš web neposkytuje jednoduchú komunikáciu, zákazníci sa môžu domnievať, že v obchodnom vzťahu nebudete reagovať. 

 

To, ako sa prezentujete na webe, si vaši potencionálni klienti všímajú. Investujte svoj čas a energiu a vybudujte si ten najlepší internetový obchod, ktorý poteší nie len vás ale aj vašich klientov.

 

Zdroj foto: pixabay.com