Joomla e-shop

Joomla e-shopRedakčný systém Joomla ponúka v súčasnosti viac než 9000 rozšírení. Vďaka tomuto obrovskému portfóliu ho radíme medzi jednoznačnú svetovú špičku medzi Open Source redakčnými systémami. Použitie tohto redakčného systému ako základ pre elektronický obchod má 2 hlavné výhody:

 

  1. nepotrebujete „vynaliezať koleso“ – obrovské portfólio rozšírení je zárukou, že Vašu požiadavku na funkčnosť už takmer naisto niekto riešil a vyriešil, vďaka čomu šetríte čas i finacie.
  2. podpora – vďaka viac než 25 miliónovej komunite je pravdepodobnosť vyriešenia Vášho problému takmer vždy 100%.

Viac než elektronický obchod:

Práve variabilita tohoto redakčného systému je najčastejším dôvodom tvorby elektronických obchodov na CMS Joomla!. Takéto e-shopy totiž dokážu zákazníkovi ponúknuť oveľa viac, ako len strohé nakupovanie a vďaka tomu tak získať obrovskú konkurenčnú výhodu.

Firemná webová prezentáciaPod pojmom „viac“ máme na mysli predovšetkým podporu, ktorú e-shop na tomto systéme dokáže zákazníkom ponúknuť napríklad v podobe diskusného fóra, videogalérie návodov k produktom, či uzavretého komunitného systému umožňujúcemu komunikovať zákazníkom e-shopu a vzájomne si odovzdávať užitočné informácie.

Takéto e-shopy v prípade, že dokážu zúžitkovať tento poteciál, vedia okolo seba vytvoriť komunitu verných zákazníkov.

VirtueMart, RedShop, Tienda:

Redakčný systém Joomla ponúka niekoľko e-commerce nadstavieb určených na tvorbu a prevádzku elektronického obchodu. Naša spoločnosť využíva iba tie najkvalitnejšie z nich, medzi ktoré jednoznačne patria tieto 3 e-shopy:

  1. VirtueMart – najdôležitejší a najkvalitnejší elektronický obchod pre CMS Joomla, disponuje niekoľko sto vlastnými rozšíreniami, fantastickou komunitnou podporou a obrovským množstvom funkcií a vlastností, ktoré umožňujú vytvoriť e-shop podľa vlastných želaní. E-shop je k dispozícii zdarma, je neustále vyvíjaný kvalitným komunitným tímom a neustále sa rozširuje o nové vlastnosti a funkcie. K danému e-shopu existuje aj množstvo českých/slovenských rozšírení, ako je napr. napojenie na účtovný systém Pohodu, slovenskú faktúru a podobne.
  2. Tienda – komplexný komerčný elektronický obchod pre Joomla s výbornou podporou a profesionálnymi funkciami, ako je kniha prianí, história objednávok, porovnávanie produktov, kupóny, sklad, notifikácie a podobne. Sytém je dostupný v nekomernej a komerčnej verzii (od ½ roka 2011), pričom komerčná verzia predstavuje jedno z TOP e-commerce riešení na trhu vôbec. Výhodou je bezproblémová integrácia do dizajnu stránky a unikátny neopozeraný vzhľad e-shopu s možnosťou naprogramovania akýchkoľvek funkcií.
  3. RedShop – ďalšie TOP komerčné profesionálne riešenie od špičkovej súkromnej vývojarskej firmy, disponujúce všetkými štandardnými a obrovským množstvom nadštandardných funkcií. RedShop je jeden z TOP elektronických obchodov a naša spoločnosť ho doporučuje ako flexibilné, perfektne SEO optimalizované a užívateľsky veľmi príjemné riešenie.
Intranetový portálPodrobné informácie o funkcionalitách každého e-shopu, ich výhodách a odlišnostiach nájdete tu:

  1. VirtueMart elektronický obchod – popis funkcií a vlastností – demo ukážka - objednať
  2. Tienda elektronický obchod – popis funkcií a vlastností – demo ukážka - objednať
  3. RedShop elektronický obchod – popis funkcií a vlastností – demo ukážka - objednať

Postaviť kvalitný elektronický obchod teda už dnes nie je otázkou mesiacov a tisícov eur. Kombináciou vyššie spomenutých elektronických obchodov s možnosťami redakčného systému Joomla možno vytvoriť unikátne riešenie elektronického obchodu, ktorý dokáže upútať na prvý pohľad, prekvapiť užívateľskou príjemnosťou a ohromiť možnosťami zákazníckej podpory. Vaša cesta k prosperujúcemu biznisu je tak naplno otvorená.

Ľudský faktor:

Zostáva tak už len posledný, no najvýznamnejší faktor úspechu každého nového e-shopu.

Firemná webová prezentáciaPredpokladom tvorby akéhokoľvek e-shopu sú totiž profesionálne znalosti fungovania týchto elektronických obchodov a ich doplnkov, komplexné analytické myslenie a skúsenosti s tvorbou e-commerce riešení. Práve skúsenosti totiž dokážu eliminovať problémy skôr, ako vôbec vzniknú.

V našej spoločnosti Vám radi poskytneme komplexné poradenstvo a to tak pri realizácii, ako i pri výbere vhodného riešenia. Zákazníkom ponúkame 2 formy riešení:

  1. profesionálnu podporu a poradenstvo v prípade vlastnej realizácie elektronického obchodu.
  2. komplexné riešenie a dodanie celého elektronického obchodu presne podľa požiadaviek zákazníka.
Čítať 7891 krát