Aktualizácia: Magento Open Source 2.2.0

Všeobecne dostupné je nové vydanie, ktoré obsahuje množstvo funkčných opráv a vylepšení. Aktuálne vydanie Magento zahŕňa prvé rozlíšenie tretej strany, ktoré je spojené so spoločnosťou Magento Commerce - Magento Social. Toto rozšírenie vytvára spojenie medzi obchodom a firemným účtom Facebook a vytvára stránku s produktmi z vášho katalógu. Keď zákazníci kliknú na produkt, sú presmerovaní na príslušnú stránku produktu vo vašom obchode Magento.

Čítať ďalej...

Novinka: Magento Open Source 1.9.3.6

 

Aktualizácia (SUPEE-10266) poskytuje riešenie viacerých kritických bezpečnostných problémov a niekoľko funkčných opráv. Kritické problémy zahŕňajú spustenie kódu na diaľku, skriptovanie medzi webovými lokalitami a problémy  s falšovaním žiadostí medzi webovými stránkami. Odporúčame, aby ste aktualizovali svoj obchod Magento na túto najnovšiu verziu. 

Čítať ďalej...

Vydaná aktualizácia Magento CE 1.9.3.1

Magento 1.9.3.1Developeri systému Magento vydali dnes novú aktualizáciu pre komunitnú verziu - Magento 1.9.3.1. Táto verzia v sebe obsahuje riešenia problémov, s ktorými sa stretli niektoré eshopy po aktualizácii na predošlú verziu Magento 1.9.3.0, vydanej 13.10.20.16.

Čítať ďalej...

Kritická aktualizácia Magento 1.9.3 CE (Community Edition)

Dôležité:Nainštalujte si verziu CE 1.9.1.0, alebo vyššiu aby ste získali všetky nové CE inštalácie a aktualizácie, ktoré obsahujú najnovšeie zmeny, vlastnosti a bezpečnostné aktualizácie.

Čítať ďalej...

Magento enterprise edition 2.1 vypustil silu obchodníkov a predajcov

Za každou výbornou nákupnou skúsenosťou stojí tím inovatívnych obchodníkov a predajcov. Optimalizujú obsah stránky, ponúkajú produkty a vytvárajú skvelé marketingové kampane a propagačné akcie. Ale čo ak by ste vedeli posilniť svoj tím k vytvoreniu novej nákupnej skúsenosti rýchlejším a jednoduchším spôsobom ako doteraz?

Čítať ďalej...