Novinka: Magento Open Source 1.9.3.6

 

Aktualizácia (SUPEE-10266) poskytuje riešenie viacerých kritických bezpečnostných problémov a niekoľko funkčných opráv. Kritické problémy zahŕňajú spustenie kódu na diaľku, skriptovanie medzi webovými lokalitami a problémy  s falšovaním žiadostí medzi webovými stránkami. Odporúčame, aby ste aktualizovali svoj obchod Magento na túto najnovšiu verziu. 

 

 

 Najnovšie úpravy

Radi by sme upriamili vašu pozornosť na niekoľko nových patchov, ktoré boli nedávno zverejnené v Centre pre portál a podporu partnerov. Tieto záplaty prinášajú dôležité vylepšenia, ako napríklad umožnenie viacerým súbežným administrátorom pracovať s produktovým katalógom a uľahčiť inštaláciu prekladových balíkov vytvorených komunitou.

 

Všeobecné záplaty 

Názov opravy: SUPEE-3941

  • Keď nainštalujete balík prekladov vytvorený komunitou, preklad poskytnutý balíkom prepíše existujúce preklady pre rovnaké položky. To vám umožní ľahšie inštalovať balíky s prekladmi.
  • Ak chcete zvýšiť bezpečnosť, Magento Connect teraz predvolene používa protokol HTTPS na preberanie rozšírení a nie na protokol FTP.
  • Vývojári rozšírenia teraz môžu vytvoriť rozšírenia s pomlčkou v názve. 
  • Správcovia systému Magento, ktorí sa pokúšajú nainštalovať rozšírenie s nedostatočnými privilégiami na systém súborov, sú teraz informovaní. 

 

Pre viac informácií kliknite sem.