Mediálny informačný portál

Mediálne správy o zaujímavostiach zo sveta šoubiznisu, celebrít, či najrôznejších kuriozít boli vždy dôležitou súčasťou každého spravodajstva. Ľudí vždy zaujímal život a dianie okolo úspešných jednotlivcov, či najrôznejšie pikošky a kurziozity a to až do takej miery, že dal podnet na vznik samostatnej oblasti spravodajstva - bulváru. Bulvár ako taký však nie je vždy iba agresívnym a konfrontačným nástrojom publikovania informácií.

Veľmi často totiž bulvár pôsobí aj ako výborné osvetové médium o oblastiach, ktoré v bežnom spravodajstve nezaujímajú až také významné miesto - hudba, film, umenie najrôznejšieho charakteru, ale tiež veda, výskum a rôzne objavy.Tento spôsob nazerania na mediálny portál dal vo svete vznik mnohým úspešným projektom prinášajúcim informácie z tejto oblasti Naša spoločnosť Vám teraz ponúka ako jedna z mála na Slovensku možnosť takýto úspešný projekt realizovať.

Firemná webová prezentáciaZákladom každého mediálneho portálu je samozrejme okrem pútavého obsahu špičkový pútavý dizajn. Naša spoločnosť práve pre tento typ projektov disponuje množstvom profesionálnych dizajnov na mieru vytvorených práve pre túto oblasť spravodajstva. Každý z týchto dizajnov je po grafickej i funkčnej stránke plne pripravený vyhovieť požiadavkám zákazníkov.

Sú ideálnym riešením pre najrôznejšie magazíny, menšie i väčšie mediálne portály, ako aj pre úzko špecializované projekty. Tieto dizajny sú profesionálnou nadstavbou pre redakčné systémy, s ktorými naša spoločnosť pracuje - Joomla, WordPress, Drupal, TYPO3 a ktoré svojou kvalitou dokážu nielen plne pokryť akékoľvek požiadavky na funkčnosť portálu, ale vďaka tisícom rozšírení tento portál neustále zveľadovať a rozvíjať.

Čo všetko Vám môžeme v rámci tohoto riešenia ponúknuť? Možností je nekonečne veľa, pokúsime sa vybrať aspoň niekoľko, ktoré by nemali na žiadnom mediálnom portáli chýbať:

  1. videogaléria - obohaťte svoj portál videogalériou s možnosťou vkladania videí od užívateľov, množstvom efektných výstupných modulov pre zobrazenie posledných pridaných, najviac prezeraných, či najhodnotenejších modulov. Obrovské možnosti videogalérie s jednoduchým vkladaním videí do článkov, možnosť komentovania videa, zdieľania na sociálne siete, hodnotenia videa, či napr. možnosť vloženia reklamy PRIAMO do videa cez administráciu, pred či po prehraní videa.
  2. fotogaléria - potrebujete jednoduchým a efektným spôsobom oživiť svoj portál? Ponúkame Vám fotogalériu s možnosťou vytvárania vlastných fotogalérii pre užívateľov a obdobnými vlastnosťami ako má vyššie zmienená videgaléria.
  3. komentovací systém - radi by ste mali možnosť komentovania Vašich článkov? Ponúkame efektívne a kvalitné riešenie, ktoré implementujeme do Vášho portálu a Vaši návštevníci tak budú môcť využívať možnosť okomentovať akýkoľvek článok a vy budeme môcť zobraziť najviac komentované články či posledné komentáre
  4. zdieľanie na sociálne siete - dnes už nevyhnutnosť, prezentujte svoj portál aj na sociálnych sietiach a Váš nový portál získa návštevníkov, ktorí by k Vám možno inak ani nezablúdili. Sila sociálnych sietí je obrovská, využite ju!
  5. dynamické moduly na prezentáciu obsahu - najnovšie webové technológie spracované do dynamickej podoby Vám pomôžu prezentovať vybraný obsah špičkovým spôsobom a už na prvý pohľad tak zaujať návštevníkov Vášho webu.

Čo všetko potrebujete na to, aby ste takýto projekt mohli realizovať? Samozrejme pravidelný a kvalitný prísun najhorúcejších správ a noviniek, kvalitný tím redaktorov, potom ešte dobrý nápad na celkové zameranie resp. špecializáciu portálu a nakoniec nepochybne finančné krytie riešenia (kompletné riešenie mediálneho portálu ponúkame už od sumy 890 €). 

Čítať 4613 krát