Joomla! 3.8.2 je aktuálne k stiahnutiu

 

Aktuálna bezpečnostná verzia pre sériu Joomla 3.x je už dostupná. Rieši tri zraniteľnosti zabezpečenia a opravuje niekoľko chýb, ktoré boli hlásené po  predchádzajúcich vydaniach. 

Čítať ďalej...

Joomla! 3.8.1 je odteraz k dispozícii


  Po vydaní verzie 3.8.0 boli nahlásené chyby, ktoré sú už opravené! Nová Joomla! 3.8.1    je teraz k dispozícii. 

Čítať ďalej...

Aktualizácia: Magento Open Source 2.2.0

Všeobecne dostupné je nové vydanie, ktoré obsahuje množstvo funkčných opráv a vylepšení. Aktuálne vydanie Magento zahŕňa prvé rozlíšenie tretej strany, ktoré je spojené so spoločnosťou Magento Commerce - Magento Social. Toto rozšírenie vytvára spojenie medzi obchodom a firemným účtom Facebook a vytvára stránku s produktmi z vášho katalógu. Keď zákazníci kliknú na produkt, sú presmerovaní na príslušnú stránku produktu vo vašom obchode Magento.

Čítať ďalej...

Novinka: Magento Open Source 1.9.3.6

 

Aktualizácia (SUPEE-10266) poskytuje riešenie viacerých kritických bezpečnostných problémov a niekoľko funkčných opráv. Kritické problémy zahŕňajú spustenie kódu na diaľku, skriptovanie medzi webovými lokalitami a problémy  s falšovaním žiadostí medzi webovými stránkami. Odporúčame, aby ste aktualizovali svoj obchod Magento na túto najnovšiu verziu. 

Čítať ďalej...

Čo je nové v Joomla! 3.8

Vylepšený smerovací systém či čistejšie, kratšie a priateľské adresy URL! Nové nastavenia Vám dávajú viac kontroly nad vašou URL štruktúrou vrátane tak veľmi žiadanej funkcie "Odstránenia ID". Cieľom je pomôcť vám vylepšiť SEO, tieto vylepšenia môžete využiť okamžite na všetkých nových stránkach.

Čítať ďalej...