Stiahnite si bezpečnostnú aktuallizáciu Joomla! 3.7.3!

Aktualizácia Joomla! 3.7.3 je k dispozícii na stiahnutie. Toto je bezpečnostná aktualizácia pre Joomla! 3.x série a obsahuje opravu bezpečnostných nedostatkov a viac ako 250 opravených chýb a zdokonalení. Dôrazne vám odporúčame jej inštaláciu.

Čítať ďalej...

Bezpečnostná aktualizácia Joomla! 3.7.1 je k dispozícii na stiahnutie

Bezpečnostná aktualizácia Joomla! 3.7.1 je k dispozícii na stiahnutie. Určená je pre 3.x sériu Joomla! a rieši jednu kritickú chybu zabezpečenia a niekoľko ďalších chýb. Dôrazne odporúčame, aby ste aktualizovali svoje stránky.

Čítať ďalej...

Najlepšie sa stalo lepším - Joomla 3.7

Viac než 700 vylepšení a 4 nových funkcií. To prináša nová Joomla 3.7. Rozšírený obsah o vlastné polia, úprava menu v administrácii akokoľvek to potrebujete či vylepšený editor TinyMCE. Joomla 3.7 prichádza s vylepšeným používateľským zážitkom pomocou drobných zmien.

Čítať ďalej...

Aktualizácia WordPress 4.7 k dispozícii na stiahnutie!

Nová aktualizácia WordPress 4.7 pod názvom „Vaughan“ na počesť legendárnej jazzovej speváčky Sarah „Sassy“ Vaughan, je momentále k dispozícií na stiahnutie. Nové vlastnosti v 4.7, vám pomôžu nastaviť vašu stránku tak ako chcete aby vyzerala.

Čítať ďalej...

Bezpečnostná aktualizácia Joomla! 3.6.5 je k dispozícii

Táto bezpečnostná aktualizácia Joomla! 3.6.5 je k dispozícii na stiahnutie. Zameriava sa na 3 bezpečnostné chyby, rôzne bezpečnostné obtiaže a 3 klasické chyby. V porovnaní s Joomla! 3.6.4 neboli vykonané žiadne ďalšie zmeny. Odporúčame vám okamžitú aktualizáciu.

Čítať ďalej...