Servis a podpora webových stránok v CMS Joomla! | Magento | WordPress

Profesionálny servis a podpora zákazníckych projektov je jednou zo základných ťažiskových služieb poskytovaných našou spoločnosťou. Našou maximálnou snahou je byť v akejkoľvek situácii našim zákazníkom vždy k dispozícii a pomáhať nielen s bezproblémovým fungovaním webovej stránky, či aplikácie, ale tiež s ich rozvojom a neustálym zlepšovaním.
 
Servis a podporaServis, podporu a rozvoj webových stránok chápeme v našej spoločnosti ako službu, prostredníctvom ktorej má zákazník vždy zabezpečenú pomoc a poradenstvo s akýmkoľvek problémom, či požiadavkou, ktorá pri prevádzkovaní webovej stránky môže nastať.
 
Štandardne v rámci servisu a podpory poskytujeme nasledovné služby:
  • pomoc s výberom kvalitného a vhodného webhostingu, zakúpenie webhostingu pre zákazníka (samozrejmosťou je zakúpenie na fakturačné údaje zákazníka, čiže vlastníkov hostingu je zákazník nie naša spoločnosť)
  • inštalácia a nastavenie redakčných systémov CMS Joomla! / WordPress / Magento, zabezpečenie redakčných systémov, základné nastavenie CMS pre správne fungovanie
  • konzultácie a poradenstvo pri akýchkoľvek zákazníckych požiadavkách a problémoch
  • sledovanie aktuálnosti redakčných systémov a ich rozšírení, odporúčanie, testovanie a inštalácia najnovších aktualizácií zabezpečení v najkratšom časovom úseku
  • mesačná komplexná inštalačná záloha webovej stránky pre prípad obnovy
  • pomoc s obsahovými úpravami webovej stránky podľa požiadaviek zákazníka (vkladanie textov, obrázkov, copywriting, formátovanie obsahu, validácia obsahu podľa štandardov)
  • rozvoj webových projektov zákazníkov prostredníctvom odporúčania nových funkcionalít, úprav a možností webovej stránky podľa najnovších trendov
  • priebežná validácia zdrojového kódu stránky a obsahu podľa štandardov W3C a Ministerstva financií SR
  • On-line podpora prostredníctvom SKYPE, EMAIL, Facebook

 Naša spoločnosť sa primárne zameriava na servis a podporu webových projektov zákazníkov, pre ktorých sme daný projekt vytvorili od grafického návrhu, až po finálne odovzdanie. Samozrejmosťou je aj servis a podpora pre projekty zákazníkov vytvorených inými spoločnosťami, pri takomto projekte je však vždy nutná úvodná analýza. Vďaka nej zistíme aktuálny stav webu, zistíme jeho prednosti a nedostatky, identifikujeme slabé a silné miesta, na čom stavať pri následnom zabezpečení webu a jeho ďalšom rozvoji.

Servis a podporaVzhľadom k špecializácii na Open Source CMS poskytujeme primárne služby servisu, podpory a rozvoja pre Open Source redakčné systémy Joomla, WordPress, Magento, Drupal a TYPO3.V prípade využívania statických html stránok, alebo iného redakčného systému je servis a podpora vecou vzájomnej dohody so zákazníkom.

Cena za služby servisu, podpory a rozvoja sú individuálne a vždy sa odvíjajú od veľkosti  komplexnosti webového riešenia, ku ktorému sa vzťahujú. Orientačné ceny sú nasledovné:

TYP TYP WEBOVÉHO PROJEKTU
ODHAD PRÁC CENA  ZA SERVIS
SPR 1 produktový web, mikrostránka 2 - 4 h. / mesiac 40 - 80 €
SPR 2 štandardná firemná prezentácia 6 - 8 h. / mesiac 120 - 160 €
SPR 3 veľká firemná prezentácia, e-shop, portál 8 - 16 h, / mesiac 160 - 320 €
SPR 4 špecializované webové projekty a aplikácie podľa dohody podľa dohody

Máte záujem o túto službu? Kontaktujte nás priamo cez on-line formulár: