Webové služby spoločnosti MERINEO

Služby sú našou základnou náplňou práce v našej spoločnosti MERINEO. Pretože veríme, že budúcnosť informačných technológií je v OPEN SOURCE riešeniach, väčšina našich služieb sa odráža práve od nich.
Open Source technológie nám zároveň umožňujú vytvoriť modernú a kvalitnú webovú prezentáciu za cenu zodpovedajúcu Vašim zdrojom.Spoločnosť MERINEO je PRVÁ a JEDINÁ na Slovensku, ktorá zákazníkom ponúka okrem štandardných služieb aj kompletné zaškolenie administrácie webovej stránky. Dôležitou súčasťou našich je aj dodanie KOMPLETNÉHO MANUÁLU pre administráciu Vašej webovej stránky.
 
CMS Joomla!, ktorý je základnou platformou, na ktorej budujeme webové projekty, v sebe obsahuje obrovské množstvo funkcií, ktoré uspokoja i najnáročnejších zákazníkov. Vďaka jeho rozšíreniam Vám dokážeme vytvoriť prvotriednu webovú prezentáciu, ktorá bude maximálne zodpovedať Vašim požiadavkám a zároveň spĺňať webové štandardy.
 
Vďaka obrovskej modularite CMS Joomla! môžeme Vašu webovú stránku doplniť prakticky akýmkoľvek modulom. Na výber je viac než 4200 rozšírení a najnáročnejším zákazníkom dokážeme modul vytvoriť presne podľa jeho požiadaviek.

Veríme, že naše služby a spolupráca s nami bude pre Vás prínosom a spoločne posunieme hranice Vášho prezentovania sa na internete.