Športový informačný portál

Športový informačný portálNaozaj kvalitných a profesionálnych športových informačných portálov a športových webových stránok menšieho rozsahu je na slovenskom internete ako šafránu. Okrem niekoľkých veľkých kľúčových hráčov, ktorý tvoria hlavnú časť trhu a niekoľkých úzko špecializovaných projektov poskytuje slovenský trh obrovské množstvo možností, ako zviditeľniť menej známe športy, či priniesť do už známych oblastí "nový vietor".

Vytvoriť kvalitný športový portál však nie je žiadna maličkosť, veď už len zabezpečiť kvalitný redaktorský tým, informácie z kvalitných zdrojov z prvej ruky, audio a video reportáže, aktuálne novinky, súťaže a rôzne ďalšie aktivity dajú zabrať nejednému zdatnému manažérovi. Keď sa Vám ale podarí toto všetko zabezpečiť, prichádza na rad najdôležitejšie rozhodnutie - aký systém pre nový portál vybrať, v akom dizajne ho vytvoriť, akým spôsobom osloviť návštevníkov. My Vám prinášame unikátne riešenie športového informačného portálu na Open Source platformách.

Firemná webová prezentáciaAž doteraz potencionálni záujemcovia o takýto športový informačný portál nemali veľmi na výber. Mohli sa rozhodnúť len medzi komerčnými riešeniami, častokrát tvorenými na mieru danému zákazníkovi a bez akejkoľvek možnosti "štandardizácie" tak dizajnu ako aj funkcií.

Tieto riešenia boli navyše programované od úplného základu, čo už samo osebe obsahuje niekoľko nevýhod:

 1. časová náročnosť tvorby kvalitného riešenia (vývoj redakčného systému nie je možné zhrnúť do 4 - 6 týždňov a kto to tvrdí, tak klame!, pretože systém je potrebné odladiť, vychytať bezpečnostné riziká, doladiť funkcionality atď.)
 2. finančná náročnosť - úzko súvisí s časovou náročnosťou
 3. chýbajúca štandardizácia funkcíí a vizuálu
 4. nemožnosť otestovania riešenia užívateľmi vo väčšom rozsahu
 5. problematická rozšíriteľnosť a ďalší vývoj redakčného systému / portálu

Firemná webová prezentáciaNaša spoločnosť Vám ako prvá na slovensku prináša profesionálne riešenie pre športový informačný portál na Open Source technológií. Prinášame možnosť využitia niekoľkých redakčných systémov - CMS Joomla!, Drupal, WordPress, TYPO3, ktoré patria medzi svetovú špičku, sú otestované miliónmi užívateľov a ponúkajú neobmedzené možnosti použitia.

Tieto systémy sú navyše neustále K dispozícii máme taktiež obrovské množstvo grafických vizuálov pre tieto redakčné systémy, ktoré boli navrhnuté špeciálne pre oblasť športových a voľnočasových aktivít a sú profesionálnou nadstavbou pre tieto systémy nielen po grafickej, ale aj po technologickej stránke - obsahujú množstvo dynamických častí, ktorých cieľom je čo najpútavejšie a najefektívnejšie zobraziť informácie jej návštevníkom.

Príklad - máte športový blog s komentármi k hokejovým, futbalovým, či iným stretnutiam a radi by ste oživili dizajn Vašej stránky pri významných športových udalostiach ako napr. olympiáda, ms v hokeji, ms vo futbale atď. Pri štandardnom grafickom dizajne by ste museli náročne upravovať vlastný dizajn stránky pri každej takejto príležitosti, čo by stálo nemalé peniaze a energiu.

Firemná webová prezentáciaNaše dizajny majú v sebe zabudovaných hneď niekoľko tém, ktoré je samozrejme možné upraviť podľa požiadaviek a to bez toho, aby užívateľ čokoľvek postrehol a následne jediným kliknutím zmeniť celú tému stránky podľa potreby napr. na pár dní a potom jediným kliknutím znovu naspäť na hlavnú tému.

Čo všetko Vám môžeme v rámci športového či voľnočasového webu ponúknuť?:

 1. videogaléria - videogaléria hobby návodov s možnosťou vkladania videí od užívateľov, naposledy pridané, najviac prezerané, či najhodnotenejšie moduly. Obrovské možnosti videogalérie s jednoduchým vkladaním videí do článkov, možnosť komentovania videa, zdieľania na sociálne siete, hodnotenia videa, či napr. možnosť vloženia reklamy...
 2. fotogaléria - športové fotografie, Vaše zábery na Vašom webe v krásnom prevedení...
 3. komunitný systém - chcete svojim registrovaným užívateľom ponúknuť viac? Implementujeme do Vášho nového portálu komunitný systém umožňujúci vzájomne komunikovať medzi užívateľlmi, vytvárať si profily, galérie atď. Ideálne pre všetkých, ktorí chcú ponúknuť svojím návštevníkom niečo viac...
 4. fórum - miesto, kde sa môžete podeliť o svoje nápady, o svoje športové zážitky, kde sa o ne môžu podeliť aj Vaši priatelia a návštevníci stránky...
 5. komentovací systém - radi by ste mali možnosť komentovania Vašich článkov? Využite možnosť okomentovať akýkoľvek Váš článok a vy budeme môcť zobraziť najviac komentované články či posledné komentáre
 6. zdieľanie na sociálne siete - dnes už nevyhnutnosť, prezentujte svoj portál aj na sociálnych sietiach a Váš nový portál získa návštevníkov, ktorí by k Vám možno inak ani nezablúdili. Sila sociálnych sietí je obrovská, využite ju!
 7. špeciálne športové moduly -vytvoríme Vám na mieru modul, ktorý potrebujete
 8. 7000 ďalších rozšírení najrôznejšieho zamerania k dispozícii pre Váš web - radi Vám poradíme, čo by bolo pre Váš web vhodné a využiteľné

Ak máte akékoľvek otázky k tvorbe firemného intranetového portálu, potrebujete sa poradiť s výberom či pomôcť pri hľadaní tej najlepšej alternatívy pre Vaše produkty a ich prezentovaniu na webe, sme Vám k dispozícii. Svoje otázky môžete zaslať prostredníctvom objednávkového formuláru nižšie, alebo mailom na našu emailovú adresu.

Čítať 4784 krát