WordPress e-shop

WordPress e - shopNaša spoločnosť ako jediná na Slovensku uvádza na slovenský trh elektronického obchodovania úplnú novinku – profesionálny elektronický obchod postavený na systéme WordPress. Redakčný systém WordPress bol primárne vytvorený na publikovanie obsahu kvalitným, rýchlym a hlavne optimalizovaným spôsobom. Jeho kvalita a popularita však predbehla svoju dobu.

Novinka na trhu e-commerce riešení:

Vďaka tomu sa mnohé vývojárske spoločnosti začali špecializovať na vývoj profesionálnych nadstavieb pre tento systém. Jednou z TOP nadstavieb je aj elektronický obchod, ktorého obrovskou konkurenčnou výhodou je jednoduchosť ovládania, dokonalá optimalizácia celého obsahu a špičkový profesionálny dizajn.O kvalite tohoto redakčného systému svedčí jeho celosvetová popularita, ako aj tituly najobľúbenejší redakčný systém roka 2009 a 2010. Naša spoločnosť prináša tento systém na Slovensko ako prvá a jediná, a k tomuto riešeniu samozrejme tak ako vždy doteraz poskytujeme profesionálnu podporu a poadenstvo.

Technologický základ e-shopu:

Predpokladom úspechu každého elektronického obchodu je výber kvalitného technologického základu, na ktorom bude daný e-shop postavený. WordPress takýmto základom bezpochyby je. O špičkovej optimalizácii obsahu webu postavenom na WordPresse dnes už nikto nemôže pochybovať.

Firemná webová prezentáciaE-commerce riešenie na WordPresse naplno využíva špičkový kód a vďaka rôznym nadstavbovým frameworkom funkčne posúva hranice takéhoto e-shopu do nových možností. Prehľadný a funkčný dizajn zasa zabezpečuje bezproblémovú orientáciu v elektronickom obchode za každých okolností, či už je zákazník na notebooku, tablete, či smartfóne.

Čo sa týka podpory a vývoja, patrí WordPress medzi TOP redakčné systémy, nielen vďaka obrovskej komunite užívateľov, ale aj silnej vývojárskej základni.

Benefity a rozvoj e-shopu:

Čo Vám teda elektronický obchod na WordPress platforme dokáže ponúknuť? Čím sa odlišuje od tých štandardných elektronických obchodov? Prečo práve tento e-shop mal byť tým Vašim vyvoleným? Odpoveď je jednoduchá – pretože v súčasnosti je to jeden z TOP 3 svetových Open Source riešení na svete, jeho popularita neustále rastie a spolu s tým aj jeho kvalita. Niekoľko desiatok miliónov užívateľov by predsa nepoužívalo systém, ktorý by bol nefunkčný, nekvalitný, alebo nepoužiteľný. Taktiež aby sa Váš elektronický obchod mohol dlhodobo rozvíjať, nesmie jeho technológia po niekoľkých mesiacoch zastarať, WordPress Vám práve takúto dlhodobú perspektívu ponúka.

Intranetový portálObrovským benefitom takéhoto riešenia je aj zriaďovacia cena. Elektronický obchod na systéme WordPress totiž v základnom prevedení môžete mať už za 390 €. V cene je ľubovoľný výber z viac než 20 dizajnov, inštalácia a nastavenie celého systému, slovenská jazyková mutácia a podpora na 1 mesiac.

E-shop na WordPress platforme je tak výborným riešením pre zákazníkov s úmyslom vlastnej realizácie e-shopu, ktorí hľadajú kvalitné riešenie za dobrú cenu s možnosťou bezproblémového rozširovania do budúcnosti. Rovnako je však výbornou voľbou pre profesionálny elektronický obchod s ambíciou byť silným hráčom na trhu elektronického obchodovania.

Vlastností a funkcie e-shopu na systéme WordPress:

Užívatelia:

 1. Užívatelia môžu vytvárať kontá s prihlasovaním na sledovanie statusu objednávky. editovať ich profil a byť informovaný o produktoch a novinkách e-shopu.
 2. List & Gallery Views giving your visitors more freedom when it comes to viewing your shop products.
 3. Zabudované vyhľadávanie umožňuje užívateľom okamžité vyhľadávanie a reorganizáciu zobrazenia produktov v e-shope podľa ich potreby.
 4. Kupóny a zľavové kódy, ktoré umožňujú nakupovať so zľavami publikovanými napríklad na facebooku či twitteri.
 5. Podpora viacerých jazykov a mien podľa potreby a zákazníckych administrátorských želaní.
 6. Možnosť uložiť, vytlačiť, alebo odoslať mailom ľubovoľný produkt.

Administrátori:

 1. Jednoduché a intuitívne pridávanie, či import produktov, nastavenie cie, doručenia, daní, špeciálnych cien, zliav, kupónov a podobne za niekoľko minút...
 2. Jednoduchá možnosť importovania tisícov produktov z Amazonu, Ebay, či systému Datafeedr, aby ste mohli zarábať percentá z predaja okamžite!
 3. Komplexná správa reklamných bannerove-shopu - Hlavička (468x60), Päta (any size), ľavý a pravý panel (250x250, 125x125) vrátane kategorizácie reklám a integrovanej Google Adsense reklamy
 4. Možnosť nastavenia vlastných polí pre atribúty produktov ako napr. rozdielne veľkosti, typy, farby atď.

Elektronický obchod:

 1. Admin rozhranie e-shopu s rýchlym prehľadom o produktoch, stránkach, posledných objednávkach a podobne.
 2. On/Off možnosť nastavenia šablóny a možnosť upraviť šablónu presne podľa Vašich predstáv.
 3. Užívateľsky príjemná admin zóna s podporou tisícov WordPress pluginov (SEO, video, bezpečnosť a podobne)
 4. Mesačné štatistiky, viac než 20 zabudovaných platobných brán, regionálne nastavenia pre menu, jazyk, kontaktné formuláre atď.
 5. Neobmedzené množstvo produktov, stránok, kategórií, článkov, tagov, a akéhokoľvek na Vašej stránke!
 6. Možnosť nastavenie doručovania a daní umožňuje nastaviť vlastné ceny, či krajiny doručenia.
Čítať 6777 krát