Aktualizácia WordPress 4.7 k dispozícii na stiahnutie!

Nová aktualizácia WordPress 4.7 pod názvom „Vaughan“ na počesť legendárnej jazzovej speváčky Sarah „Sassy“ Vaughan, je momentále k dispozícií na stiahnutie. Nové vlastnosti v 4.7, vám pomôžu nastaviť vašu stránku tak ako chcete aby vyzerala.

Prezentuje Twenty seventeen

Úplne nový predvolený motív privádza vaše stránky k životu pomocou pútavých fotiek a videí. Twenty Seventeen sa zameriava na obchodné stránky a je vybavený konfigurovateľnými frontpagemi a viacerými sekciami. Prispôsobte ho pomocou widgetov, navigácií, sociálneho menu, logami, vlastnými farbami a mnohým ďalším. Naše predvolené témy na rok 2017 sedia výborne v mnohých jazykoch, na akomkoľvek zariadení, a sú určené pre široké spektrum užívateľov.

Vaša stránka, vaša cesta

Aktualizácia WordPress 4.7 pridáva nové funkcie, ktoré vás prevedú počiatočnými nastaveniami tém, s nedeštruktívnymi živými náhľadmi na všetky vykonané zmeny.

Tieto funkcie vám pomôžu a dajú vám solídny základ, z ktorého možno budovať. Individuálne témy môžu poskytnúť štartovací obsah, ktorý sa zobrazí keď pôjdete do nastavení vašej novej stránky. Škála týchto funkcií sa môže pohybovať od uvedenia podnikateľských informačných widgetov na najlepšom mieste až po poskytovanie jednoduchého menu zo sociálnymi ikonami, ktoré fungujú ako odkazy, na statickom front page spolu s obrázkami. Nebojte sa – nič nové sa nezobrazí na živej stránke, pokiaľ stránka nieje pripravená a nastavená na publikáciu.

Upravovanie skratiek

Zobrazia sa viditeľné ikony, aby vám ukázali, ktoré časti vašej stránky môžu byť upravené počas živého náhľadu. Kliknutím na skratku sa dostanete priamo ku editácií. Začať s prispôsobovaním vášho webu je rýchlepšie, než kedykoľvek predtým.

Video hlavičky

Niekedy videá so silnou atmosférou, ktoré budú zobrazené ako hlavný obrázok sú presne to čo potrebujete prezentovať vo vašom výrobku; choďte do toho a skúste to s našim Tweny Seventeen. Potrebujete nejakú video inšpiráciu? Skúste hľadať weby s video hlavičkami k dispozícií na stiahnutie a použitie.

Plynulejšie stavanie menu

Mnohé menu pre weby obsahujú odkazy na stránky vášho webu, ale čo keď ešte nemáte žiadne stránky? Teraz môžete pridať nové stránky počas toho ako tvoríte menu a nemusíte pri tom opustiť nastavenia. Po publikovaní vlastných nastavení, máte vytvorené nové stránky pripravené na vyplnenie obsahom.

CSS nastavenia

Niekedy potrebujete vlastné vizuálne vylepšenia, aby bola vaša stránka perfektná. WordPress 4.7 vám umožňuje pridať vlastné CSS a okamžite vidieť, ako vaše zmeny ovplyvnia váš web. Živý náhľad vám umožňuje pracovať rýchlo bez večného obnovovania stránky, ktoré vás spomaľuje.

Miniatúrne náhľady na PDF

Spravovať vašu zbierku dokumentov je jednoduchšie s WordPress 4.7. Nahrávanie PDF bude generovať náhľady obrázkov, takže môžete o mnoho jednoduchšie rozlíšiť všetky vaše dokumenty.

Dashboard vo vašom jazyku

Len preto, že Váš web je v jednom jazyku, neznamená to, že všetci, ktorý pomáhajú na tvore webu preferujú tento jazyk pre ich admin. Pridajte viac jazykov na vašu stránku a možnosť uživateľského jazyka sa objaví v profiloch užívateľa.

Predstavovanie REST API koncové body obsahu

WordPress 4.7 prichádza s REST API koncovými bodmi pre príspevky, komenty, podmienky, uživateľov, méty a nastavenia.